LIGHT IN ART
AND URBAN SPACE

BENEFLUX
vzw Gang des Lunettes asbl
Brillengang, 11, impasse des Lunettes
B - 1000 Brussels

00 32 (0)2 503 49 49

Apropos
Overzicht
Oproep voor projecten
Partners
Links
Newsletter
Fr/ Nl / Eng



Jaren / 14 / 13 / 12 / 11 / 10 / 08 / 07 / 06 / 05 / 04



Oproep voor projecten

We nodigen U uit uw project in te dienen.
De basisconcepten blijven behouden.

- betrokken scheppers: plastische artiesten, designers, videokunstenaars, architecten,
landschapsarchitecten, lichttechnici, lichtontwerpers, stylisten en modeontwerpers...
alle disciplines en grote scholen zijn welgekomen.
- tentoonstelling van projecten (prototypes, maquettes, en/of werkstukken),
installaties die van de thematiek van licht vertrekken
of licht als gemeenschappelijk punt hebben, de behandeling van het licht, zijn exploitatie.
- tentoonstelling in een stedelijke omgeving op niet-specifieke plaatsen
(vitrines in RCH, winkels, restauranten, bureaus, parkings, schuren, scholen...)
Men kan ze zien in dezelfde straat
- de projecten zullen zichtbaar zijn van buitenaf of terug te
vinden dankzij een specifieke signalisatie
- de budgetten worden naar de kosten ge&evalueerd per project.
- de projecten worden bestudeerd tot in juni om in december
van hetzelfde jaar tentoongesteld te kunnen worden.

Capaciteit: 20 tot 30 creaties.


Vielen dank aan alle kustenaars :
Saïd ABITAR
Saïd AMRANI
AQUAFLUX : Delphine SAURAT & Christian CHOUIN
ARTONOT : Chris CHRISTOFFELS - José ROLAND
Sanaz AZARI
Guéric BAERT
Serge BARTO
Carolyn BARON
Christophe BAILLEAU & Julie MARéCHAL
Fayçal BAGHRICHE
Renaud BÉZY
Nina BODENHORST
Sylvain BUSINE
CAMPING SAUVAGE: Jean-Baptiste LESTRA, Stéphanie SONNETTE et Guilhem LACROUX
Lise CAPET
Samuel CARRÉ
Florence CATS
Annabelle CSYZ
COOKED IN MARSEILLE (Marine PEYRE)
Carlos DA PONTE
DAS VIDEOORCHESTER
Antonin DE BEMELS
Roxane DE BRUYN
Mariska DE MEY
Jean-Pierre DEVILLE
Stéphane DURAND
Bruno DUSHIMÉ
Valérie DOUTRELUINGNE
Razzak EL GUIR
Fred EERDEKENS
Guillaume ESCALLIER
Juliette FASSIN
Benoît FONTIGNIE
Bertrand GADENNE
Pierre GALLAIS
Clémentine GATEL & Yann NICOLAS
Nadia GERSHENSON,
Antoine GOLAY-GUERREIRO
Min JI-SOOK
Isabelle KENNES
KLANG : Frédéric VAËSEN
Kenneth CREYF & Gerrit FONCÉ
Raphaël KUNTZ
Justin LALIEUX
Mathilde LECA, Nathalie GARRET et François LAMY
Philippe LOPEZ
MALCOMBEEF
Thierry MARCUS HELMONS
Véronika MAYERBÖCK
Astrid MUSSI & Francis VAN AEKEN
Shelley MEERT
Guillaume MEISER
NONAME
Céline ONSSELS
Cathy OLIVE
Richard PHALIPPON
Arno PIROUD
Sabine PITREBOIS
Antoine QUENARDEL & Clément BRIANDET
Luéa RITTER & Vincent MALSTAF
Samuel ROUSSEAU
Jacques SEHI
Mélody SIRMAN
Sébastien SAINSARD
LES SAPROPHYTES
SOMET;ING : Jon CAMBEUL, Nagore SALABERRIA
Kim TAE-GON
Sigrid TANGHE & Peter JACQUEMYN
Louis TELLIER
Patricia TELLO
TOMBÉES DES NUES : Cécile LIARD & Stéphanie LAPENDRY
Gilles TOUYARD
TRAFIK
Louis VANDERVELDE
Mathias VAN CAUWELAERT
Leen VAN SEVEREN
Gino VERBERCKMOES
Géraldine WARLAND
Cathy WEYDERS
Stevie WISHART



Parcours